Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 kwietnia 2024

Turystyka i rekreacja, czyli dziedzina, która odżyła

Po sytuacji związanej z pandemią Koronawirusa gałąź gospodarki związana z hotelarstwem i rekreacją ponownie dynamicznie się rozwija. Daje to możliwość znalezienia ambitnego i satysfakcjonującego zawodu w tym właśnie obszarze. Tym bardziej że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób docenia wpływ odpoczynku na zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Potrzeby klientów odnośnie formy wypoczynku stają się coraz bardziej wygórowane. Dlatego potrzebne są osoby posiadające wiedzę i umiejętności sprostania tym wymaganiom. Takie kształci się między innymi na kierunku turystyka i rekreacja, który znów jest na topie.

Oferta Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula szansą na dobrą pracę

Osoby posiadające wiedzę i umiejętności związane z tym kierunkiem są dziś cenionymi i poszukiwanymi pracownikami zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Dlatego też Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula oferuje studia na kierunku turystyka i rekreacja w trybie stacjonarnym oraz dziennym. Dzięki temu kandydat ma możliwość wybrać, czy woli odbywać zajęcia od poniedziałku do piątku, nawiązywać bliższe relacje z innymi studentami oraz aktywnie uczestniczyć w życiu uczelni, czy woli zdobywać wiedzę w weekendy, co nie będzie kolidowało z pracą zarobkową na etacie.

Nauka na studiach I stopnia pozwoli zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności związane z branżą turystyczną, ale jak się okazuje, uczelnia ma o wiele więcej do zaoferowania.

Vistula – rozbudowana oferta

Kierunek turystyka i rekreacja w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, z którym można bliżej zapoznać się tutaj: https://vistulahospitality.edu.pl/kierunki-studiow/turystyka-i-rekreacja, posiada akredytację THE-ICE. To jeden z najważniejszych na świecie certyfikatów przyznawanych uczelniom kształtującym studentów w branży turystycznej, rekreacyjnej i kulinarnej.

Aby wiedza była jak najbardziej dopasowana do zainteresowań studenta, może on wybrać jedną z kilku specjalizacji. Są to:

  •       Hotelarstwo i gastronomia,
  •       Turystyka biznesowa,
  •       Turystyka czasu wolnego,
  •       Rekreacja w turystyce.

Zajęcia odbywają się w języku polskim i angielskim, a rozbudowana oferta pozwala na wybór kierunku dopasowanym do swoich zainteresowań. 

Jak się jednak okazuje, ta renomowana warszawska uczelnia ma w swoim programie znacznie więcej atrakcyjnych kierunków. Jednym z nich jest z pewnością bardzo modna ostatnio dietetyka, z której programem można zapoznać się klikając w link tutaj: https://vistulahospitality.edu.pl/kierunki-studiow/dietetyka

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx