Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 czerwca 2024

WYJĄTKOWY PREZENT DLA MĘŻCZYZNY – NA CO WARTO SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Dzień Chłopaka, Dzień Ojca, imieniny brata, urodziny najlepszego kumpla – okazji, by podarować bliskiemu mężczyźnie prezent, trafia się w ciągu roku przynajmniej kilka (inni mogliby się wręcz pokusić o stwierdzenie, że jest ich bez liku). Każda taka okazja to również pewnego rodzaju wyzwanie – jak wybrać prezent, by był niestandardowy, atrakcyjny i spodobał się osobie, której go dajemy? Trudno znaleźć łatwą odpowiedź, ale można oczywiście próbować. My próbujemy w dzisiejszym artykule. Jeśli szukasz inspiracji, nie wiesz, co kupić mężczyźnie i co wybrać spośród setek propozycji, to ten tekst jest napisany specjalnie dla Ciebie. Na co czekasz? Zapraszamy do lektury!

Jak przygotować coś na ząb?

Obiegowa opinia głosi, że faceci nie umieją gotować. Jednocześnie największe sukcesy w kuchni w roli profesjonalnych kucharzy odnoszą właśnie mężczyźni. Może więc wystarczy odrobina chęci, wolnego czasu i odpowiedniego pokierowania, by nawet człowiek, który potrafi spalić tosty, nauczył się gotować? Wierzymy, że tak właśnie jest i dlatego jako prezent dla mężczyzny proponujemy podarować mu voucher na kurs kulinarny. Dzięki niemu pokona on swą awersję do „stania przy garach”, nauczy się wielu przydatnych umiejętności, a także – kto wie – być może będzie gotował w przyszłości nie tylko dla siebie, ale i swoich najbliższych? Kursy kulinarne mają różny charakter: można się na nich nauczyć jak przyrządzać dania kuchni azjatyckiej lub dowiedzieć się, co charakteryzuje idealny stek.

Kac Ci niestraszny? Wybierz się na degustację!

Można się śmiać, że picie alkoholu jest naszym sportem narodowym. Niestety, większość Polaków pić zupełnie nie potrafi – nie chodzi przecież o to, by jak najszybciej się sponiewierać, a by jak najdłużej czerpać przyjemność i docenić smak trunku, którym się delektujemy. Dlatego też w ramach prezentu dla mężczyzny, można go wysłać na kurs degustacji alkoholu. Jaki trunek wybrać do wystawnego obiadu, w jakiej temperaturze pić białe wino, a w jakiej czerwone? Po czym rozpoznać dobre piwo rzemieślnicze? Który alkohol i w jakiej ilości działa dobrze na serce lub procesy trawienne? Odpowiedzi na te pytania może poznać Twój chłopak, ojciec, mąż, brat, wujek, kuzyn lub kolega właśnie dzięki Twojemu superprezentowi. Większa świadomość to również bezpieczniejsze imprezowanie.

Zastrzyk adrenaliny dla najodważniejszych

Jeśli chcesz zapewnić bliskiemu mężczyźnie solidny zastrzyk adrenaliny i niezapomniane przeżycia, to możesz wybrać też jedną z następujących opcji:

  • Skok na bungee
  • Skok ze spadochronem
  • Wizytę na strzelnicy z ostrą amunicją
  • Wizytę na torze wyścigowym z supersamochodami
  • Off-roadowe szaleństwo

Niezależnie od wybranego prezentu, musisz pamiętać, by wybrać coś, co będzie zaskakujące i jeszcze całe lata później będzie dostarczało emocji na samo wspomnienie. Butelka whisky, książka, skrzynka z narzędziami – to ograne prezenty, które uchodzą za „uniwersalne”, jednak tak naprawdę najczęściej są całkowicie zbędne. Nie popełnij tego błędu, podaruj bliskiemu mężczyźnie coś wyjątkowego!