Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 czerwca 2024

Smartfonowy trend

Wygląd ma duże znaczenie. Żyjemy w dobie gadżetów, w której najmniejszy detal ma znaczenie i wpływ na wizualny efekt końcowy. Czym ładniej tym korzystniej, bardziej na topie, a ponadto – liczy się także oryginalność i kreatywność. Lubi się być teraz innymi niż wszyscy, jednocześnie nadążając za współczesnymi trendami i nowościami. Tendencja ta, dotyczy wielu różnorodnych obszarów usług, a jednym z nich jest obszar fotograficzny. Na współczesnym rynku konsumpcyjnym łatwo odnaleźć różnorodne propozycje innowacyjnych rozwiązań w sferze usług fotograficznych i pokrewnych działów. Jedną z opcji jest skorzystanie z usług fotograficznych w CEWE

Etui na telefon CEWE

Sam design telefonu jest istotnym elementem w procesie wyboru odpowiedniego modelu. Natomiast czasy współczesne umożliwiają zmianę wyglądu urządzenia w każdej chwili, dzięki gadżetowi, jakim jest etui na telefon. Poza istotnym aspektem wyglądu zewnętrznego, należałoby zadbać także o ochronę urządzenia, w razie upadku lub uszkodzeń mechanicznych. Obudowy na smartfony są dostępne na rynku w różnorodnych wariantach, motywach, formach wykonania….Możliwości jest bez liku. CEWE Fotoksiążka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dla klientów indywidualnych i udostępnia kreator etui na swojej stronie internetowej. Jest to szybki i prosty sposób wykonania i zamówienia personalnego etui na telefon dla siebie lub bliskich w ramach prezentu na wybrane okazje. Na platformie istnieje wiele wariantów etui na telefon: silikonowe cienkie, skórzane, wsuwane, z klapką dolną, rozkładane na bok, drewniane, wytrzymałe, silikonowe, sztywne – wszystkie wymienione nazwy to kategorie, na które zostały podzielone produkty na telefony w CEWE. Jest to szeroka gama wyboru, która stwarza wiele możliwości dla potencjalnego kupca. Poza tym, kreator, w którym użytkownik może stworzyć własną wariację wzoru na etui pobudza strefę kreatywności, co również wpływa na wysokość satysfakcji z usługi. 

Czym się kierować przy wyborze etui?

Wybierając etui na telefon kierujemy się w większości wyglądem wizualnym rzeczy. Jednakże można dobry wygląd połączyć także z funkcją ochronną i zakupić etui na telefon, które prezentuje się w dogodny dla nas sposób oraz jednocześnie ochrania telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Ważnym elementem jest także wysokość ceny produktu, która powinna być dostosowana do naszych możliwości finansowych. Aczkolwiek czasem warto, jak wiadomo powszechnie, jest zainwestować nieco wyższą kwotę w bardziej wytrzymały i trwały produkt, który posłuży przez długi czas. 

Jakie zdjęcie warto wybrać na oryginalne etui?

W kwestii wyboru spersonalizowanego etui należy trafnie wybrać zdjęcie, które chcemy umieścić na swoim telefonie, albowiem należy wziąć pod uwagę fakt, że będzie to fotografia widoczna dla wszystkich. Zdjęcie powinno przywoływać miłe wspomnienie, bliską osobę, ulubione miejsce, pupila… Może to być cokolwiek, co sprawia, że czujemy się dobrze i miło. Oryginalne są rzeczy bardzo personalne, dopasowane do konkretnej osoby, które przywołują konkretne wspomnienie, powszechnie nieznane, a przez to cenne dla właściciela etui. Warto więc kierować się swoimi personalnymi odczuciami w doborze wyglądu spersonalizowanego etui, jednakże liczyć się jednocześnie z jego powszechnym i ciągłym udostępnianiem.

Jak można zamówić spersonalizowane etui z własnym zdjęciem?

Proces kreowania i zamówienie spersonalizowanego etui na telefon jest banalnie łatwe na platformie CEWE, gdzie w kreatorze zadań wystarczy dokonać następujących kroków:

1. Wybrać model telefonu, na który chcemy stworzyć oryginalne etui.

1. Wybrać rodzaj etui, które referujemy.

2. Umieścić swoje wybrane na etui zdjęcie.

3. Określić układ zdjęcia na etui.

4. Istnieje także możliwość dodania tekstu.